31 / 10 / 2019
Молодь ДТЕК Енерго приєдналася до міжнародного проєкту ООН

Молодь ДТЕК Енерго приєдналася до міжнародного проєкту ООН

Змінити світ на краще прагнуть учасники Молодіжного руху ДТЕК Енерго, що приєдналися до проєкту Глобального договору ООН в Україні Young SDG Innovators. Молоді енергетики та шахтарі ДТЕК Енерго разом з представниками інших 10 великих вітчизняних компаній днями взяли участь у дводенному семінарі, що пройшов в Академії ДТЕК в Києві.

Мета проєкту Young SDG Innovators - створити глобальну мережу молодих бізнес-лідерів, готових до розвитку бізнесу майбутнього. Навчаючись у міжнародних експертів та працюючи спільно з фахівцями з різних секторів бізнесу, вони розроблятимуть нові ідеї, які допоможуть компаніям-учасникам проекту досягти виконання завдань сталого розвитку.

«Участь у цьому проєкті – велике досягнення для нашої молоді, - переконана Євгенія Волкова, лідер Молодіжного руху ДТЕК Енерго, – Наша команда готова докласти усіх можливих зусиль, щоб змінити світ на краще. Тож зробимо усе необхідне, щоб увійти у число фіналістів і презентувати свій проєкт у липні 2020 року у Нью-Йорку».

За словами голови Глобального договору ООН в Україні Тетяни Сахарук, команда Молодіжного руху ДТЕК Енерго відрізняється від інших учасників, адже вона складається з представників робочих професій – шахтарів та енергетиків. «Вони дуже активно працювали, креативили, ставили багато питань. Ми оцінили їх небайдужість та прагнення глибоко вивчити всі інструменти, які ми презентуємо. Ми чекаємо від ДТЕК-івців і інших 9 команд готовий проєкт сталого розвитку, який їх компанії могли би втілити у життя. Основні критерії, за якими будемо оцінювати якість проектів, – інноваційність та бізнес-спрямування».