12 / 11 / 2019
Мега-Форум Молодіжного руху зарядив енергією на цілий рік

Мега-Форум Молодіжного руху зарядив енергією на цілий рік

З нетерпінням чекаємо моменту, коли енергію думки, ентузіазму та креативу навчаться перетворювати в реальну електроенергію. Тому що така мегаподія, як II Форум Молодіжного руху ДТЕК Енерго, могла б зарядити електроенергією весь Київ, щонайменше на вечір.

В цей день все було не випадково: час, місце, люди і події. Все Молодіжки з підприємств ДТЕК Енерго зібралися в Києві через рік після першого форуму, щоб підбити підсумки, похвалити кращих і ... надихнути тих, у кого ще залишилися «зони розвитку». А також і розробити загальні правила на майбутнє.

Повернутися на рік назад учасникам допомогли сотні фото- і відеозйомок, які зберегли свята, змагання, волонтерські проекти та багато іншого, чим жила Молодіжка. Це було подвійно символічно, адже Форум проходив в студії фотовиробництва Lightfield Productions - найбільшої в країні і в усій Східній Європі. Фотографії Lightfield Productions продаються в 192-х країнах світу. Тому атмосфера майданчику для форуму визначила і основну тематику: «Один рік. Енергія моментів».

На форум приїхали 250 молодих активістів з усіх підприємств ДТЕК Енерго. Протягом дня молодь працювала у фокус-групах, розробляючи план розвитку Молодіжного руху і стратегію на наступний рік. А потім запалювала на фото-квесті та на дискотеці від кавер-бенду «Elton Clapton».

В кінці цього галасливого, енергійного і трохи божевільного дня всі зійшлися в одному: у 2020 році хлопці та дівчата зосередяться на якості проектів. Для Молодіжки ДТЕК Енерго цей рік буде ще більш крутим і насиченим.