30 / 05 / 2019
Травневий марафон молодіжок ДТЕК Енерго

Травневий марафон молодіжок ДТЕК Енерго

Цей травень став особливо насиченим для команд Молодіжного руху ДТЕК Енерго. Хлопці не тільки волонтерили і організовували спільні проекти, а й помірялися силами в спорті і гуморі у двох великих загальнокорпоративних турнірах - грі в КВК і футболі.

З гумором за перемогу

Такої концентрації тонкого гумору, іскрометних жартів і невгамовної енергії Павлоградський Палац культури Машинобудівників, мабуть, не бачив ніколи. В суботу 18 травня тут пройшов півфінал з гри в КВК серед команд Молодіжного руху ДТЕК Енерго. Команди змагалися в трьох конкурсах: візитці, музичному «Всі професії потрібні, всі професії важливі» і домашнє завдання «Видобуток / генерація / збагачення майбутнього (2070 рік)».
В результаті у фінал пройшли Молодіжки ШУ Добропільське, ЦЗФ Павлоградська, Миронівської ТЕЦ і ШУ Павлоградське.

Футбольні пристрасті в травневу спеку

«Бачимо ціль - не бачимо перешкод» - під таким гаслом 24 травня під Києвом пройшов фінал Кубка з міні-футболу серед команд Молодіжного руху ДТЕК Енерго. На футбольному полі тренувальної бази ФК «Шахтар» зустрілися переможці турнірів серед команд бізнес-блоків.
На поле вийшли енергетики Бурштинської та Курахівської ТЕС, шахтарі ШУ ім.Героїв космосу і Першотравенське, машинобудівники заводів «Світло шахтаря» і «Дружківського машинобудівного заводу».
Пристрасті вирували неабиякі. Гравці, які в звичному житті охоче приятелюють і спілкуються, на полі перевтілювалися в непримиренних суперників і завзято боролися за перемогу.

В результаті «бронзовими» призерами стали енергетики Курахівської ТЕС, на другому місці - машинобудівники заводу «Світло шахтаря», переможці турніру - команда Бурштинської ТЕС. Окремо визначили кращих гравців. Кращим нападаючим став Данило Червоняк з Курахівської ТЕС, кращим воротарем - Денис Шевцов з заводу «Світло шахтаря».
Радість переможців була особливо яскравою, адже кубки та м'ячі з автографами футболістів ФК «Шахтар» їм вручав півзахисник цієї команди Андрій Тотовицький. З його участю в цьому році «Шахтар» став чемпіоном Прем'єр-ліги України і 15 травня переміг в Кубку України.
Можливість сфотографуватися з цінних футбольним трофеєм, - Кубком України, - стала додатковим подарунком для всіх футболістів.