26 / 03 / 2019
Лідери Молодіжного руху зібралися на першу лідерську сесію в Академії ДТЕК в Unit City

Лідери Молодіжного руху зібралися на першу лідерську сесію в Академії ДТЕК в Unit City

Хлопці й дівчата приїхали до Києва з усіх підприємств ДТЕК Енерго. Незвичайний дизайн Академії ДТЕК здивував квітами, що ростуть вниз головою, аудиторіями-трансформерами. А переговорні в стилі лофт, стіна з молекул, кінозал і smart-технології підштовхнули до виходу за звичні рамки.

«На мій погляд, тут все продумано для того, щоб відриватися від повсякденності і занурюватися в майбутнє», - поділилася враженнями Лілія Медведєва з Курахівської ТЕС.

Надихнувшись футуристичної атмосферою, Молодіжка підвела підсумки роботи за останні півроку і намітила плани на майбутнє. Також на сесії, разом директорами бізнес-блоків ДТЕК Енерго, представники Молодіжного руху в групах обговорили, чим вони зможуть допомогти виробництву.

«Нашому руху вже півроку, і ми весь час прагнемо еволюціонувати. Тепер, разом з волонтерством, роботою зі школярами та студентами, організацією свят на підприємствах, наша Молодіжка береться за допомогу виробництву», - зазначила лідер Молодіжного руху ДТЕК Енерго Євгенія Волкова.