22 / 04 / 2019
Чого навчилися у найсильнішої людини України хлопці з Молодіжки ДТЕК Енерго

Чого навчилися у найсильнішої людини України хлопці з Молодіжки ДТЕК Енерго

Сильна половина Молодіжного руху ДТЕК Енерго в черговий раз довела, що ніякі труднощі не зупинять її у досягненні мети - бути першими на шляху до спорту і здоров'я.

12 квітня хлопці, які працюють на шахтах, електростанціях та машинобудівних підприємствах ДТЕК Енерго з усієї України зібралися в спортивному таборі під Києвом для участі в змаганні та ексклюзивному тренуванні з Сергієм Конюшком - чемпіоном світу зі стронгмену (силовий вид спорту) і президентом Федерації стронгмену України.

У хлопців була можливість взяти участь в круговому тренуванні, прослухати майстер-клас одного з кращих стронгменів світу і перевірити себе на смузі перешкод.

«Вважаю, що перемогли ми ВСІ! Ми в черговий раз переконалися, що робота в команді - більш ефективна, ніж гра поодинці », - вважають представники Молодіжного руху.

«Це перший захід у подібному форматі. У хлопців буде ще багато можливостей продемонструвати свою силу, витривалість і згуртованість », - зазначила лідер молодіжного руху ДТЕК Енерго Євгенія Волкова.