Дружківський машинобудівний завод

Кожен, хто хоче побудувати кар’єру у машинобудуванні, зробить вибір на користь одного з підприємств «Корум Груп» — Дружківського машинобудівного заводу та Заводу «Світло шахтаря».

Подати заявку
Про підприємство

Кожен, хто хоче побудувати кар’єру у машинобудуванні, зробить вибір на користь одного з підприємств “Корум Груп” – Дружківського машинобудівного заводу та Заводу “Світло шахтаря”. Заводи виробляють унікальні очисні й прохідницькі комбайни нового покоління, сучасні скребкові конвеєри і перевантажувачі, трансформаторні підстанції, а також широкий спектр інфраструктурного обладнання і шахтного транспорту.

«Дружківський машинобудівний завод» випускає продукцію для гірничодобувної промисловості. З кожним роком завод освоює нові види продукції і робить це в короткі терміни!

Саме тут:

  • працює професійний колектив, де об'єдналися люди, які люблять свою справу;
  • виробляється сучасне гірничодобувне обладнання;
  • зарплата платиться вчасно в строк і зростає з кожним роком;
  • співробітників розвивають і навчають;
  • всім співробітникам забезпечений повноцінний соціальний пакет.

Адреса:

84205, Україна, Донецька обл.,
м. Дружківка, вул.Соборна (Леніна), 7

Факти про нас, які вам ніхто більше не розповість
  • Протягом одного місяця Корум Дружківський машинобудівний завод здатний виготовити 162 секції кріплення, 140 вагонеток, 16 комплектів підвісних пристроїв. За вагою це можна порівняти з 4-ма «Боїнгами 747» загальною пасажиромісткістю до 2500 чоловік, 35 автомобілями моделі Lexus LX570, 24 мотоциклами Harley-Davidson Sportster XL1200CX!
  • За часів СРСР Дружківський машинобудівний завод розробив, виготовляв і впроваджував спеціальні акумуляторні електровози-тягачі, що входять до складу ряду ракетно-космічних комплексів, в тому числі, «Зеніт». Сьогодні підприємство випускає акумуляторні електровози, призначені для роботи в головних відкатних виробках шахт, небезпечних через газ та пил.
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі і відпрацював питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім співробітникам, які поки що студенти, зручну можливість - пройти виробничу та переддипломну практику на підприємствах Корум груп і підготувати кращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних машинобудівників.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Навіть якщо ти прийдеш до нас до нас молодим і непідготовленим спеціалістом, ти отримаєш на додаток до зарплати ще й соціальний пакет і можливості кар'єрного просування.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать всьому, але ще й платять за це зарплату. У наших колективах освоїти професію тобі допоможуть досвідчені наставники.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники Дружківського машинобудівного заводу
Олексій Каширін
Олексій Каширін
Головний спеціаліст з розробки та впровадження технологічних процесів для складально-зварювального виробництва на «Корум Дружківський машинобудівний завод»
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Мені подобається зварювання в принципі. Це процес, без якого неможливе виробництво нашої продукції. Зварювання бере участь в кожному фрагменті металоконструкції, воно багатогранне, але кожна грань вимагає від тебе максимум знань і навичок. Наша робота одночасно складна і цікава, тому що машинобудування постійно створює нам виклик, пропонуючи складніші металоконструкції з хитрими марками сталей. Іноді вся технологія зводиться до проведення дослідів, щоб визначити «підводні камені». Такі досліди і викликають у мене справжній інтерес.

Досягти успіху мені допомагають знання, як теоретичні, але більше практичні, взаєморозуміння з оточуючими, взаємодопомога, ретельність і, звичайно ж, наполегливість там, де це необхідно.

Олексій Каширін
Олексій Каширін
Головний спеціаліст з розробки та впровадження технологічних процесів для складально-зварювального виробництва на «Корум Дружківський машинобудівний завод»
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

У наших підшефних школах, містах Харкові та Дружківці, фахівці і керівники підприємств Корум Груп знайомлять школярів з виробництвом гірничо-шахтного устаткування, цікавими проектами і розповідають про наших чудових співробітників. А під час екскурсій на заводи Корум Світло Шахтаря та Корум Дружківський машинобудівний завод, ми покажемо тобі, як виробляється обладнання для видобутку і транспортування вугілля, і як працює сучасна техніка.

Зв`язатися з кураторами проекту можна за телефоном:

Менеджер Дирекції з управління персоналом Корум Груп
Андрєєва Оксана Олександрівна
Тел: +38 (050) 473 03 96

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Щорічно студенти вищих навчальних закладів, коледжів, профільних ліцеїв проходять практику на підприємствах Корум Груп. Завдяки такій співпраці випускники не тільки отримують гарантію працевлаштування на підприємстві, а й проходять підготовку, відповідну сучасним стандартам і високим вимогам виробництва.

Зв`язатися з кураторами проекту можна за телефоном:

Менеджер Дирекції з управління персоналом Корум Груп
Андрєєва Оксана Олександрівна
Тел: +38 (050) 473 03 96

Працюй із найкращими!
Донбаська державна машінобудівна академія (ДДМА)
Донбаська державна машінобудівна академія (ДДМА)

Адреса: Донецька обл.,
м. Краматорськ, вул. Шкадинова 72
Тел: (0626) 41-69-38
E-mail: dgma@dgma.donetsk.ua
http://www.dgma.donetsk.ua

Дружківський технікум Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА)
Дружківський технікум Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА)

Адреса: Донецька обл.,
м. Дружківка, вул. Леніна 32
Тел: (06267) 4-29-30 
E-mail: pk@dtdgma.org.ua
http://dtdgma.org.ua

Дружківський професійний ліцей
Дружківський професійний ліцей

Адреса: Донецька обл.,
м. Дружківка, вул. Леніна 8
Тел: (06267) 4-27-71
dpl36.at.ua