ДТЕК Придніпровська ТЕС

Ті, хто живуть у Дніпропетровській області й хочуть пов’язати своє життя з виробництвом (генерацією) електроенергії, безумовно, виберуть роботу в ДТЕК Придніпровська ТЕС.

Подати заявку
Про підприємство

Чому понад тисячу працівників вибрали ДТЕК Придніпровська ТЕС

Ті, хто живуть у Дніпропетровській області й хочуть пов’язати своє життя з виробництвом (генерацією) електроенергії, безумовно, виберуть роботу в ДТЕК Придніпровська ТЕС. Розташована в межах міста-мільйонника — Дніпра — Придніпровська ТЕС свого часу стала основою і стимулом розвитку промисловості регіону. Станція, спочатку спроектована для роботи на антрацитовому вугіллі, зараз активно переобладнується для роботи на українському газовому вугіллі, а отже, сприяє енергобезпеці країни. Саме тут ви знайдете успішне поєднання інвестицій у виробництво, екологічних інновацій, стабільної зарплати, соціального пакету та кар’єрних можливостей. Саме тому роботу на ДТЕК Придніпровська ТЕС вибрали понад тисяча осіб.

Контакти:

Головань Інна
Тел: +38 050 341 28 45

Режим роботи:

понеділок — четвер: з 08:00 до 17:15
п’ятниця: з 08:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
субота, неділя — вихідні.

Факти про нас, які вам ніхто більше не розповість
ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС
 • Перший турбогенератор ДТЕК Придніпровська ТЕС введено в експлуатацію 28 грудня 1954 року. За цей час електростанція виробила 530 мільярдів 457 мільйонів 51 тисячу 768 кВт∙год електроенергії. Для порівняння, електромобіль Nissan Leaf споживає на 100 км ходу 24 кВт електроенергії. На нашій енергії він би проїхав 221 023 771 кілометр або 5 разів обігнув екватор Землі!
ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС
 • Загальний стаж роботи працівників ДТЕК Придніпровської ТЕС — 32 210 років! Якщо розтягнути його в часі, то перший працівник Придніпровки почав би працювати ще за часів пізнього палеоліту. Лише уявіть кроманьйонця в касці та робі.
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі й вивчав питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім працівникам, які поки студенти, таку зручну можливість — пройти виробничу та переддипломну практику на ДТЕК Придніпровська ТЕС і підготувати найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Цей пункт варто було б поставити на перше місце, але поки ти ще школяр або студент, поговоримо про нього в другу чергу. Отже, друга причина влаштуватися до нас на роботу — це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть прийшовши до нас молодим і непідготовленим фахівцем, ти отримуєш додатково до зарплати ще й соціальний пакет, який охоплює оплату літніх путівок і безплатне медичне страхування. Ну й варто пам’ятати, що ти працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни, а отже, — маєш великі перспективи зростання та можливості для кар’єрного просування.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать усьому, але ще і платять за це зарплату. У наших колективах опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники, які на темі виробництва електроенергії «собаку з’їли».

Зацікавила кар'єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Придніпровської ТЕС
Радченко Микита
Радченко Микита
Електрослюсар з обслуговування обладнання електростанцій
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Після закінчення технікуму я дізнався про те, що на ДТЕК Придніпровська ТЕС відкрито приймання персоналу. Влаштувався на посаду слюсаря з обслуговування обладнання електростанцій у котлотурбінний цех, що дало мені змогу добре опанувати  технологічний процес вироблення електроенергії. Коли з’явилася вакансія в цеху теплової автоматики та вимірювань, перейшов за фахом електрослюсар з обслуговування обладнання електростанцій. Я працюю в колі професіоналів високої кваліфікації, від яких я отримую знання не тільки для виконання безпосередньо моєї роботи, але й щодо технологічних процесів та економічних питань.

Радченко Микита
Радченко Микита
Електрослюсар з обслуговування обладнання електростанцій
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш про своє майбутнє, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які ДТЕК Придніпровська ТЕС надає для молоді, ти можеш:

 • Під час відеоуроків у своїй школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захопливо розкажуть про професії в енергетиці завдяки головним героїням Аліні та Каті — учасницям «Ліги сміху» КВК.
 • Під час екскурсій на підприємства ДТЕК. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою сучасного обладнання і з майстрами, які в майбутньому можуть виявитися твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, аби твоя школа приєдналася до профорієнтаційних занять від компанії ДТЕК, телефонуй:
Тел: +38 (056) 718-93-10

Тел: +38 (056) 718-91-64

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Проходити в нас виробничу та переддипломну практику корисно, оскільки ти проходиш підготовку, що відповідає сучасним стандартам і високим вимогам компанії ДТЕК. Готовий?

Тоді тобі  – на виробничі підприємства Компанії  ДТЕК.   Підготовка відбувається згідно спеціального навчального плану – це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка.  Окрім цього, в Компанії ДТЕК працює програма «Студенти Групи ДТЕК», мета якої – скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство.

Наші студенти отримують підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Зв’язатися з кураторами проекту можна за телефонами:
Тел: +38 (056) 718-93-10

Тел: +38 (056) 718-91-64

Працюй із найкращими!
Дніпропетровський державний політехнічний технікум
Дніпропетровський державний політехнічний технікум
Дніпропетровський залізничний технікум
Дніпропетровський залізничний технікум
Дніпропетровська металургійна академія
Дніпропетровська металургійна академія
Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій:
Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій:

Направлення:

 • Обслуговування автоматизованого теплоенергетичного обладнання на електростанціях;
 • Будування та експлуатація будівель і споруд;
 • Обслуговування комп’ютерних систем і мереж;
 • Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем;
 • Монтаж і експлуатація теплоенергетичного обладнання теплових електростанцій.
Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона:
Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона:

Направлення:

 • Контроль якості металу та зварних з’єднань;
 • Зварювальне виробництво.
Одеський національний політехнічний університет:
Одеський національний політехнічний університет:

Енергетичний інститут