ДТЕК Придніпровська ТЕС

Ті, хто живуть у Дніпропетровській області й хочуть пов’язати своє життя з виробництвом (генерацією) електроенергії, безумовно, виберуть роботу в ДТЕК Придніпровська ТЕС.

Подати заявку
Про підприємство

Чому понад тисячу працівників вибрали ДТЕК Придніпровська ТЕС

Ті, хто живуть у Дніпропетровській області й хочуть пов’язати своє життя з виробництвом (генерацією) електроенергії, безумовно, виберуть роботу в ДТЕК Придніпровська ТЕС. Розташована в межах міста-мільйонника — Дніпра — Придніпровська ТЕС свого часу стала основою і стимулом розвитку промисловості регіону. Станція, спочатку спроектована для роботи на антрацитовому вугіллі, зараз активно переобладнується для роботи на українському газовому вугіллі, а отже, сприяє енергобезпеці країни. Саме тут ви знайдете успішне поєднання інвестицій у виробництво, екологічних інновацій, стабільної зарплати, соціального пакету та кар’єрних можливостей. Саме тому роботу на ДТЕК Придніпровська ТЕС вибрали понад тисяча осіб.

Контакти:

Головань Інна
Тел: +38 050 341 28 45

Режим роботи:

понеділок — четвер: з 08:00 до 17:15
п’ятниця: з 08:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
субота, неділя — вихідні.

Факти про нас, які вам ніхто більше не розповість
ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС
 • Перший турбогенератор ДТЕК Придніпровська ТЕС введено в експлуатацію 28 грудня 1954 року. За цей час електростанція виробила 530 мільярдів 457 мільйонів 51 тисячу 768 кВт∙год електроенергії. Для порівняння, електромобіль Nissan Leaf споживає на 100 км ходу 24 кВт електроенергії. На нашій енергії він би проїхав 221 023 771 кілометр або 5 разів обігнув екватор Землі!
ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС
 • Загальний стаж роботи працівників ДТЕК Придніпровської ТЕС — 32 210 років! Якщо розтягнути його в часі, то перший працівник Придніпровки почав би працювати ще за часів пізнього палеоліту. Лише уявіть кроманьйонця в касці та робі.
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі й вивчав питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім працівникам, які поки студенти, таку зручну можливість — пройти виробничу та переддипломну практику на ДТЕК Придніпровська ТЕС і підготувати найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Цей пункт варто було б поставити на перше місце, але поки ти ще школяр або студент, поговоримо про нього в другу чергу. Отже, друга причина влаштуватися до нас на роботу — це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть прийшовши до нас молодим і непідготовленим фахівцем, ти отримуєш додатково до зарплати ще й соціальний пакет, який охоплює оплату літніх путівок і безплатне медичне страхування. Ну й варто пам’ятати, що ти працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни, а отже, — маєш великі перспективи зростання та можливості для кар’єрного просування.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать усьому, але ще і платять за це зарплату. У наших колективах опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники, які на темі виробництва електроенергії «собаку з’їли».

Зацікавила кар'єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Придніпровської ТЕС
Радченко Микита
Радченко Микита
Електрослюсар з обслуговування обладнання електростанцій
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Після закінчення технікуму я дізнався про те, що на ДТЕК Придніпровська ТЕС відкрито приймання персоналу. Влаштувався на посаду слюсаря з обслуговування обладнання електростанцій у котлотурбінний цех, що дало мені змогу добре опанувати  технологічний процес вироблення електроенергії. Коли з’явилася вакансія в цеху теплової автоматики та вимірювань, перейшов за фахом електрослюсар з обслуговування обладнання електростанцій. Я працюю в колі професіоналів високої кваліфікації, від яких я отримую знання не тільки для виконання безпосередньо моєї роботи, але й щодо технологічних процесів та економічних питань.

Радченко Микита
Радченко Микита
Електрослюсар з обслуговування обладнання електростанцій
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш про своє майбутнє, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які ДТЕК Придніпровська ТЕС надає для молоді, ти можеш:

 • Під час відеоуроків у своїй школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захопливо розкажуть про професії в енергетиці завдяки головним героїням Аліні та Каті — учасницям «Ліги сміху» КВК.
 • Під час екскурсій на підприємства ДТЕК. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою сучасного обладнання і з майстрами, які в майбутньому можуть виявитися твоїми наставниками.
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Проходити в нас виробничу та переддипломну практику корисно, оскільки ти проходиш підготовку, що відповідає сучасним стандартам і високим вимогам компанії ДТЕК. Готовий?

Тоді тобі  – на виробничі підприємства Компанії  ДТЕК.   Підготовка відбувається згідно спеціального навчального плану – це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка.  Окрім цього, в Компанії ДТЕК працює програма «Студенти Групи ДТЕК», мета якої – скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство.

Наші студенти отримують підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Працюй із найкращими!
Дніпропетровський державний політехнічний технікум
Дніпропетровський державний політехнічний технікум
Дніпропетровський залізничний технікум
Дніпропетровський залізничний технікум
Дніпропетровська металургійна академія
Дніпропетровська металургійна академія
Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій:
Дніпровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій:

Направлення:

 • Обслуговування автоматизованого теплоенергетичного обладнання на електростанціях;
 • Будування та експлуатація будівель і споруд;
 • Обслуговування комп’ютерних систем і мереж;
 • Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем;
 • Монтаж і експлуатація теплоенергетичного обладнання теплових електростанцій.
Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона:
Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона:

Направлення:

 • Контроль якості металу та зварних з’єднань;
 • Зварювальне виробництво.
Одеський національний політехнічний університет:
Одеський національний політехнічний університет:

Енергетичний інститут