ДТЕК Першотравенський ремонтно-механічний завод

Першотравенський ремонтно-механічний завод надає послуги з капітального ремонту гірничошахтного обладнання та виготовлення металевого аркового кріплення для вугільних підприємств ДТЕК.

Подати заявку
Про підприємство

Першотравенський ремонтно-механічний завод

Першотравенський ремонтно-механічний завод підприємство з 50-річною історією і сучасними технологіями й обладнанням. Надає послуги з капітального ремонту гірничошахтного обладнання та виготовлення металевого аркового кріплення для вугільних підприємств ДТЕК. На заводі працюють понад 500 робітників різних професій. Тільки робітничих професій на заводі більш ніж 20!

Адреса:

Дніпропетровська область, село Миколаївка ( на в`їзді в м. Першотравенськ),
вул. Першотравнева 1ж, Україна

Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі й вивчав питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім працівникам, які поки студенти, таку зручну можливість — пройти виробничу та переддипломну практику на одному з наших підприємств і підготувати найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних вугільників.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Цей пункт варто було б поставити на перше місце, але поки ти ще школяр або студент, поговоримо про нього в другу чергу. Отже, друга причина влаштуватися до нас на роботу — це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть приходячи до нас молодим і непідготовленим фахівцем, ти отримуєш додатково до зарплати ще й соціальний пакет, який охоплює проїзд на роботу, компенсацію комунальних послуг, оплату літніх путівок. Ну й варто пам’ятати, що ти працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни, а отже, маєш великі перспективи зростання та можливості для кар’єрного просування.

Тебе всього навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать усього, але ще і платять за це зарплату. У наших колективах освоїти професію тобі допоможуть досвідчені наставники, які у вугільній справі «собаку з’їли».

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники Першотравенського ремонтно-механічного заводу
Владислав Кошовий
Владислав Кошовий
Токар механічного цеху Першотравенського ремонтно-механічного заводу
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

На Першотравенському РМЗ я проходив переддипломну практику, на базі практики підготував і свій дипломний проект. Після закінчення навчання одразу прийшов працевлаштовуватися на завод.

Практика на заводі дала мені розуміння, що таке виробництво, які там правила, культура. Спочатку я виконував тільки чорнові операції, а зараз я виготовляю повністю втулку та вісь. Токар — це найважливіша професія на заводі, що вимагає знань, вміння і творчості. Щоб у майбутньому стати вмілим інженером-технологом, потрібно спочатку попрацювати робітником.

Владислав Кошовий
Владислав Кошовий
Токар механічного цеху Першотравенського ремонтно-механічного заводу
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш про своє майбутнє, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які компанія ДТЕК надає для молоді, ти можеш:

  • Під час відеоуроків у своїй школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захоплююче розкажуть про професії в енергетиці завдяки головним героїням Аліні та Каті — учасницям «Ліги сміху» КВН.
  • Під час екскурсій на підприємства ДТЕК. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою сучасного обладнання і з майстрами, які в майбутньому можуть виявитися твоїми наставниками.
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Ми вже говорили, що проходити в нас виробничу та переддипломну практику вигідно, оскільки ти проходиш підготовку, що відповідає сучасним стандартам і високим вимогам компанії ДТЕК і отримуєш за це гроші.

Підготовка відбувається за спеціальним навчальним планом — це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка, відкриті уроки на базі Академії ДТЕК і зустрічі з керівниками компанії та виробничих підприємств. Крім того, наші студенти отримують додаткову стипендію від Компанії та підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Працюй із найкращими!
Першотравенський гірничий ліцей
Першотравенський гірничий ліцей

Адреса: 52800 м. Першотравенськ,
вул. Шахтарської Слави, 16
Тел: 8-(05633) 5-38-00,
Тел: 8-(05633) 5-20-89 
http://dptnz-pgl.at.ua

Національний гірнисий Університет
Національний гірнисий Університет

Адрес: пр-т Дмитра Яворницького,
б.19, м. Дніпро
Тел: (056) 745-05-60
Тел: (056) 247-24-57
E-mail: rector@nmu.org.ua
http://www.nmu.org.ua/ru/

Павлоградський коледж Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»
Павлоградський коледж Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»

Адреса: ул. Світличної Ганни, 63,
м. Павлоград, Дніпропетровська область
Тел: (05632) 6-49-58
E-mail: pvt1@ukr.net
http://ptngu.com

Західно-Донбаський професійний ліцей
Західно-Донбаський професійний ліцей

Адреса: м. Павлоград
вул. Дніпровська, 571
Тел: (05632)3-03-45
http://zdpl.at.ua/