ДТЕК Павлоградвугілля

Той, хто хоче побудувати свою кар’єру у вугільній промисловості, безумовно, вибере одне з підприємств ДТЕК Павлоградвугілля.

Подати заявку
Про підприємство

Чому 25 тисяч працівників вибрали ДТЕК Павлоградвугілля

Той, хто хоче побудувати свою кар’єру у вугільній промисловості, безумовно, вибере одне з підприємств ДТЕК Павлоградвугілля. Об’єднання – найбільше вуглевидобувне підприємство України. Шахти Павлоградвугілля є не тільки опорою всього регіону Західний Донбас, але і сприяють енергобезпеці країни, встановлюючи рекорди з видобування вугілля. Саме тут ви знайдете успішне поєднання інвестицій у виробництво, стабільної зарплати, соціального пакета та кар’єрних можливостей.

До складу ДТЕК Павлоградвугілля входять п’ять шахтоуправлінь: Тернівське, Павлоградське, ім. Героїв Космосу, Першотравенське, Дніпровське та, крім того, Павлоградська центральна збагачувальна фабрика і ще 12 філій.

На підприємствах ДТЕК Павлоградвугілля працюють 25 тисяч осіб.

Адреса:

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»
вул. Соборна, 76, Павлоград, Дніпропетровська область, 51400

Факти про нас, які вам ніхто більше не розповість
Тернівське шахтоуправління

Утворено в січні 2013 року. Його шахти «Західно-Донбаська» та «Самарська» відтоді видобули вже 20 млн тон газового вугілля. Це понад 40 млрд кіловат-годин електроенергії для українських споживачів.  Якщо це вугілля помістити в один залізничний потяг, то вийде 280 тисяч вагонів, а довжина такого потяга становитиме більш ніж 3,6 тис. км!

Павлоградське шахтоуправління

Попри те, що шахтам понад 50 років, вони обладнані найсучаснішою прохідницькою технікою. Запорукою стабільного видобування вугілля є підготовка гірничих виробок. За рік прохідники шахт «Павлоградська» та «Тернівська» проходять більш ніж 19 тис. метрів гірської породи, що у 2,2 рази більше від висоти Евересту.

Шахтоуправління ім. Героїв Космосу

Гірники цього шахтоуправління пройшли вже понад 800 кілометрів гірничих виробок — відстань, як від Павлограда до Львова. Копер (конструкція над шахтою, призначена для розміщення підіймальної установки) шахти ім. Героїв Космосу має висоту 100 метрів. Він є найвищим серед шахт Західного Донбасу.

Першотравенське шахтоуправління

Видобуває вугілля чотирма лавами. На шахті «Степова» загальна протяжність підземної залізниці становить 61 км, а довжина всієї монорейкової колії умовно дорівнює потягу з тисячі пасажирських залізничних вагонів.

Дніпровське шахтоуправління

Тут працюють приблизно 4000 осіб. Підприємство також виробляє газове вугілля, яке спалюють на ТЕС і отримують електроенергію та тепло. Електричний струм біжить дротами в будинки, дитячі садки, школи, лікарні, заводи, фабрики — туди, де потрібна електроенергія.

Центрально-збагачувальна фабрика Павлоградська

Одне з найбільших і найсучасніших вуглезбагачувальних підприємств України, яке «перетворює» видобуту шахтами гірничу масу на вугільний концентрат. Фабрика безперебійно постачає паливом кілька теплових електростанцій, завдяки чому українські міста отримують електроенергію.

Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі й вивчав питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім працівникам, які поки студенти, таку зручну можливість — пройти виробничу та переддипломну практику на одному з підприємств ДТЕК Павлоградвугілля й підготувати найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних вугільників.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Цей пункт варто було б поставити на перше місце, але поки ти ще школяр або студент, поговоримо про нього в другу чергу. Отже, ще одна причина влаштуватися до нас на роботу — це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть приходячи до нас молодим і непідготовленим фахівцем, ти отримуєш додатково до зарплати ще й соціальний пакет, який охоплює проїзд на роботу, часткову компенсацію комунальних послуг, оплату літніх путівок. Ну й варто пам’ятати, що ти працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни, а отже, маєш великі перспективи зростання та можливості для кар’єрного просування.

Тебе всього навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать усього, але ще і платять за це зарплату. У наших колективах освоїти професію тобі допоможуть досвідчені наставники, які у вугільному ділі «собаку з’їли».

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Павлоградвугілля
Євген Дмитренко
Євген Дмитренко
Дільничний маркшейдер, Шахтоуправління «Павлоградське»
Читати інтерв'ю
Свиніна Дарина
Свиніна Дарина
Майстер дільниці контролю якості, Павлоградська Центрально-збагачувальна фабрика
Читати інтерв'ю
Сергій Бердников
Сергій Бердников
Гірничий майстер на дільниці видобування вугілля № 6, Шахтоуправління «Тернівське»
Читати інтерв'ю
Козорог Сергій
Козорог Сергій
Заступник начальника дільниці підготовчих робіт, Шахтоуправління ім. Героїв Космосу
Читати інтерв'ю
Набієв Сарабі Відаді Огли
Набієв Сарабі Відаді Огли
Гірничий майстер дільниці підготовчих робіт
Читати інтерв'ю
Євген Аксьонов
Євген Аксьонов
Гірничий майстер дільниці підготовчих робіт Шахтоуправління «Першотравенське»
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Пам’ятаю, ще в школі зацікавився майбутньою професією. Одного разу до нас на урок прийшов представник Дніпропетровського гірничого університету й так цікаво розповідав про гірничі професії та маркшейдерське діло, що я зробив вибір: після школи вступив до гірничого університету на кафедру маркшейдерії. На 4-му курсі пройшов виробничу практику на шахтоуправлінні «Тернівське». Враження, звісно, були приголомшливі: брати участь у проходженні підземної гірничої виробки — це не порівняти з теорією. Потім захистив диплом з оцінкою «відмінно» й вирішив піти працювати на шахтоуправління «Павлоградське». Я чітко для себе зрозумів, що вибрав потрібну професію, яка допомагає мені розвивати інженерне просторове мислення, пізнавати щось нове. Постійно вивчаю науку про маркшейдерію, з цікавістю читаю висловлювання і висновки іноземних колег-маркшейдерів. Насправді це величезна відповідальність, тому що від моєї роботи залежить стабільне забезпечення світлом і теплом жителів України.

Євген Дмитренко
Євген Дмитренко
Дільничний маркшейдер, Шахтоуправління «Павлоградське»
Інтерв`ю співробітника

Після захисту диплома моєю метою було подальше отримання стабільного та цікавого місця роботи в компанії, де я зможу розвиватися та вдосконалюватися. На ринку України така компанія є, і це ДТЕК, а моя цікавість щодо збагачення остаточно визначила мій вибір — збагачувальна фабрика.

Прийшовши молодим фахівцем — метрологом, я розуміла, що буде складно, але не думала, що настільки. Сортувальні решета, гвинтові сепаратори, зневоднення — всі ці незнайомі слова мене лякали, і тільки завдяки підтримці мого першого керівника я змогла адаптуватися та почати шлях розвитку. Сьогодні я вже обіймаю посаду майстра дільниці.

Я виконую реальну та потрібну роботу, беру участь у цікавих проектах, реалізовую ініціативи, які роблять внесок у стабільну роботу української енергетики. А найголовніше — компанія створює всі умови для розвитку мого потенціалу — це цікаві тренінги, інтерактивне ігрове навчання, поїздки для обміну досвідом на інші підприємства України.

Свиніна Дарина
Свиніна Дарина
Майстер дільниці контролю якості, Павлоградська Центрально-збагачувальна фабрика
Інтерв`ю співробітника

«Я працюю в компанії ДТЕК «Павлоградвугілля» зі серпня 2015 року, одразу після закінчення Національного гірничого університету. На підприємство влаштувався учнем гірника підземного на дільницю з видобування вугілля, а зараз уже працюю гірничим майстром. Кожна видобувна дільниця має свою специфіку, умови, механізми та технології виймання вугілля, і я постійно розвиваюся, формуючи інженерне мислення, розвиваючи навички керування колективом і прийняття нестандартних рішень. Якщо говорити про перспективи, то можу сказати, що Компанія ДТЕК зацікавлена у своєму розвитку. Тому якщо ти бажаєш розвиватися разом із компанією, то з цим тут обов’язково допоможуть. Енергетика — це професія майбутнього, і тут потрібні професіонали».

Сергій Бердников
Сергій Бердников
Гірничий майстер на дільниці видобування вугілля № 6, Шахтоуправління «Тернівське»
Інтерв`ю співробітника

З майбутньою професією я остаточно визначився на 4-му курсі НГУ, коли став студентом Групи ДТЕК. Виробничі та переддипломну практики проходив на шахті імені Героїв Космосу. Я вважаю, що диплом — це всього лише база знань і первинних навичок, які надалі допоможуть стати керівником на підприємстві, після того, як отримаєш практичний досвід на виробництві. Прийшовши на шахту, почавши працювати з колективом, ти на місці розумієш, чому тобі треба навчитися й за що ти відповідаєш. Період адаптації залежить від тебе, від того, наскільки ти комунікабельний. На кожному етапі розвитку я мав наставників і керівників, які допомагали мені порадою і своїм досвідом. Найважливіше — це ставити питання, цікавитися - що, як, чому, навіщо.

У ДТЕК іде постійне професійне зростання. Спочатку я приблизно 2 роки працював гірником підземним, потім виконував обов’язки гірничого майстра на дільниці вентиляції й техніки безпеки, потім став заступником начальника дільниці підготовчих робіт. Зростання супроводжується навчанням, тренінгами. Впродовж 2 років планую стати начальником дільниці.

Козорог Сергій
Козорог Сергій
Заступник начальника дільниці підготовчих робіт, Шахтоуправління ім. Героїв Космосу
Інтерв`ю співробітника

Я працюю в ДТЕК півтора роки. Вперше потрапив на шахту ім. М. І. Сташкова ще студентом Павлоградського технікуму ДВНЗ «НГУ», для проходження переддипломної практики. Павлоградський технікум і Національний гірничий університет дають випускникам інженерні знання і прищеплюють технічне мислення. Коли прийшов працювати на підприємство, то швидко адаптувався, адже головне — наявність мети та прагнення її досягти. Мені допомагали наставники, колеги та керівники. Для мене всі поставлені завдання – цікаві: починаючи від демонтажу прохідницького комбайна й закінчуючи підготовкою сполучення двох виробок. Завжди маю багато питань, на які хочеться знайти відповіді.

Набієв Сарабі Відаді Огли
Набієв Сарабі Відаді Огли
Гірничий майстер дільниці підготовчих робіт
Інтерв`ю співробітника

Я працюю в Першотравенському шахтоуправлінні з 2015 року. Сумнівів із вибором професії не мав із дитинства — я виріс у шахтарській сім’ї, тому не уявляв себе в іншій галузі. Мене взяли гірником на дільницю підготовних робіт, зараз я — гірничий майстер.

Ще під час навчання на факультеті підземної розробки родовищ у гірничому університеті, я проходив практику на шахті «Степова» — на дільниці підготовних робіт. Потім продовжив навчання в Польщі та в Україні, де отримав кваліфікацію гірничого інженера-механіка та інженера-економіста. Впевнений, що практичний досвід під час навчання — обов’язковий. Якщо просто вчитися, не маючи жодного уявлення про шахту, користі від такого навчання не буде.

Торік мені довірили вести документацію з екологічного менеджменту на дільниці. Попередньо я пройшов навчання й отримав сертифікат. Цей проект мене дуже зацікавив, оскільки він вчить цивілізованому поводженню з різними відходами промислового виробництва. Я впевнений, що роблю потрібну справу з першого дня й бачу реальний результат своєї роботи.

Євген Аксьонов
Євген Аксьонов
Гірничий майстер дільниці підготовчих робіт Шахтоуправління «Першотравенське»
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш про своє майбутнє, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які ДТЕК Павлоградвугілля надає для молоді, ти можеш:

 • Під час відеоуроків у своїй школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захоплююче розкажуть про професії в енергетиці завдяки головним героїням Аліні та Каті — учасницям «Ліги сміху» КВН.
 • Під час екскурсій на підприємства ДТЕК. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою сучасного обладнання і з майстрами, які в майбутньому можуть виявитися твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, аби твоя школа приєдналася до профорієнтаційних занять від компанії ДТЕК, телефонуй: +380500709745 Слюсарчук Інна.

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Ми вже говорили, що проходити в нас виробничу та переддипломну практику приємно. Зокрема, завдяки тому, що таку практику ми оплачуємо. У результаті ти проходиш підготовку, що відповідає сучасним стандартам і високим вимогам компанії ДТЕК, й отримуєш за це гроші. Готовий?

Тоді тобі в нашу програму «Студенти Групи ДТЕК». Підготовка відбувається за спеціальним навчальним планом — це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка, відкриті уроки на базі Академії ДТЕК і зустрічі з керівниками компанії та виробничих підприємств. Крім того, наші студенти отримують додаткову стипендію від Компанії та підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Зв’язатися з кураторами проекту «Студенти Групи ДТЕК» можна телефоном:
+380500709745 Слюсарчук Інна.

Працюй із найкращими!
Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»
Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»
 • Гірництво (код спеціальності 184);
 • Підземна розробка родовищ;
 • Енергомеханічні комплекси гірничих підприємств;
 • Охорона праці;
 • Маркшейдерія.

Адреса: 49005 м. Дніпро,
просп. Д. Яворницького, 19, корп. 4,
1-й поверх, кімн. 20, 21, 22, 30.
Тел: (056) 745-05-60
Тел: (0562) 47-24-57 дзвінки приймаються: 9:00-16:00
E-mail: nmu@nmu.org.ua
http://www.nmu.org.ua

Павлоградський коледж Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»
Павлоградський коледж Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»
 • Гірництво (код спеціальності 184)

Адреса: 51400, м. Павлоград,
вул. Світличної Ганни, 63
Тел: (05632) 60-49-58
Тел: 0997033677
E-mail: pvt1@ukr.net
http://www.ptngu.com

Державний професійно-технічний навчальний заклад
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Першотравенський гірничий ліцей"
 • Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок. Термін навчання 3,5; 1,5 роки;
 • Машиніст електровоза. Машиніст підземних установок. Термін навчання 1,3 роки.

Адреса: 52800 м. Першотравенськ,
вул. Шахтарської Слави, 16
Тел: (05633) 5-38-00
Тел: 5-20-89, 5-20-85
http://dptnz-pgl.at.ua

Тернівський професійний гірничий ліцей
Тернівський професійний гірничий ліцей
 • Електрослюсар підземний. Машиніст підземних -установок. Термін навчання – 3,5 роки.
 • Електрослюсар підземний.  Термін навчання – 1,5 року;
 • Машиніст електровозу. Машиніст підземних установок. Термін навчання - 1 рік і 3 міс.

Адреса: 51502 м. Тернівка,
вул. Маяковського, буд.24
Тел: 8-(05636) 7- 25- 91
Тел: 7- 26- 71
E-mail: tpgl@i.ua
www.tpgl.org.ua