ДТЕК Миронівська ТЕС

Той, хто живе в Бахмутському районі Донецької області й хоче побудувати свою кар’єру в енергетиці, безумовно, вибере роботу в ДТЕК Миронівська ТЕС.

Подати заявку
Про підприємство

Чому працівники вибрали ДТЕК Миронівська ТЕС

Той, хто живе в Бахмутському районі Донецької області й хоче побудувати свою кар’єру в енергетиці, безумовно, вибере роботу в ДТЕК Миронівська ТЕС. Підприємство є градоутворювальним і виробляє електричну й теплову енергію з безперервним процесом виробництва. Завдяки тепловій електростанції населення смт Миронівський забезпечене електроенергією й теплом.

Адреса:

Донецька область, Бахмутський р-н,
селище Миронівський, вул. Миру, 43

Режим роботи:

понеділок — четвер: із 7:30 до 16:45;
п’ятниця: із 7:30 до 15:30;
субота, неділя — вихідні.

Факти про нас, які вам ніхто більше не розповість
ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕС
  • З 2008 року на станції діє міжнародний стандарт системи менеджменту гігієни та безпеки праці OHSAS 18001:2007. Всі робітники ТЕС забезпечені засобами індивідуального та колективного захисту згідно з корпоративним стандартом і законодавством України.
ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕС
  • Сьогодні енергетичне підприємство виробляє на добу, у середньому, 2 млн кВт∙год
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі й вивчав питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім працівникам, які поки студенти, таку зручну можливість — пройти виробничу та переддипломну практику на ДТЕК Миронівська ТЕС і підготувати найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Друга причина влаштуватися до нас на роботу — це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть прийшовши до нас молодим і непідготовленим фахівцем, ти отримуєш додатково до зарплати ще й соціальний пакет, який охоплює безплатне медичне страхування й оплату літніх путівок. Ну й оскільки ти працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни, ти матимеш великі перспективи професійного зростання.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать усього, але ще і платять за це зарплату. У наших колективах опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники, які добре розуміються на виробництві електроенергії.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Миронівської ТЕС
Карпушин Денис
Карпушин Денис
Електромонтер Миронівської ТЕС
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Я виріс у сім’ї енергетиків із діда-прадіда й ніколи не замилювався над питанням, яку професію обрати. Зараз енергетиці потрібні фахівці з інженерними знаннями, й університет дав мені гарну базу. А практичний досвід я вже отримував на підприємстві. Познайомившись із виробництвом, я побачив, які цікаві завдання стоять і які масштабні проекти реалізуються на ДТЕК Миронівська ТЕС. Я планую залишитися працювати на станції та побудувати кар’єру, тому на найближчий рік уже окреслив план дій. Я переконаний, що виконую дуже потрібну і значущу роботу. Професія енергетика — одна з найважливіших і найпотрібніших професій. Адже енергія забезпечує мільйони людей комфортними умовами життя, дарує нам світло й тепло, розширює можливості. Тому, без сумнівів, за енергетиками— майбутнє!

Карпушин Денис
Карпушин Денис
Електромонтер Миронівської ТЕС
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш про своє майбутнє, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які ДТЕК Миронівська ТЕС надає для молоді, ти можеш:

  • Під час відеоуроків у своїй школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захоплююче розкажуть про професії в енергетиці завдяки головним героїням Аліні та Каті — учасницям «Ліги сміху» КВК.
  • Під час екскурсій на підприємства ДТЕК. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою сучасного обладнання і з майстрами, які в майбутньому можуть виявитися твоїми наставниками.
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Ми вже говорили, що проходити в нас виробничу та переддипломну практику корисно і приємно, оскільки ти проходиш підготовку, що відповідає сучасним стандартам і високим вимогам компанії ДТЕК. Готовий?

Тоді тобі  – на виробничі підприємства Компанії  ДТЕК.   Підготовка відбувається згідно спеціального навчального плану – це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка.  Окрім цього, в Компанії ДТЕК працює програма «Студенти Групи ДТЕК», мета якої – скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство.

Наші студенти отримують підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Працюй із найкращими!
УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ
УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

61003 м. Харків, вул. Університетська, 16,
тел. (057) 733-78-43, e-mail: uipa.edu.ua

Факультет енергетики, енергоощадних технологій та автоматизації енергетичних процесів, спеціальність «Теплові електричні станції»

ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

85300, Донецька обл., м. Покровськ,
вул. Шибанкова, 2,
тел. 093-049-69-89, (06239) 2-51-99,
066-185-74-31, e-mail: vstup@donntu.edu.ua

Факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки, спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ М. БАХМУТ (КОЛ. АРТЕМІВСЬК)
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ М. БАХМУТ (КОЛ. АРТЕМІВСЬК)

84500, Донецька обл., м. Бахмут,
вул. Носакова, 9-А,
Телефон: (06274) 4-86-53

факультет Електротехніка та електромеханіка:

  • «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»
  • «Системи управління й автоматика»
  • «Менеджмент організацій»
  • «Електротехнічні системи електроспоживання»