ДТЕК Луганська ТЕС

Кожен, хто хоче з`єднати своє життя із генерацією електроенергії, безумовно, зробить вибір на користь ДТЕК, а патріоти північно-східної України напевно оберуть ДТЕК Луганська ТЕС.

Подати заявку
Про підприємство

Чому понад тисяча людей обрали ДТЕК Луганска ТЕС

Кожен, хто хоче з`єднати своє життя із генерацією електроенергії, безумовно, зробить вибір на користь ДТЕК, а патріоти північно-східної України напевно оберуть ДТЕК Луганська ТЕС. Станція працює на вугіллі антрацитової групи і забезпечує електроенергією північ Луганської області. Саме тут ви переконаєтесь в успішному поєднанні інвестицій у виробництво, стабільної зарплати, соціального пакету та кар’єрних можливостей. І саме тому роботу на ДТЕК Луганська ТЕС обрали понад тисяча співробітників.

Адреса:

91480, вул. Гагаріна, 1, м. Щастя, Луганська обл.
Тел: (0642) 96-53-57 
Тел: (0642) 96-52-57.

Факти про нас, які вам ніхто більше не розповість
  • З 1956 року года ДТЕК Луганська ТЕС напрацювала 488,9 млрд МВт∙г. Саме стільки електроенергії споживає вся Україна, її населення і промислові підприємтсва протягом трьох років!
  • А ще ми дуже дбаємо про красу нашої станції – загальна площа газонів Луганської ТЕС умовно дорівнює двом площам Маріїнського парку міста Києва!
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Підготувати дипломну роботу значно легше, якщо ти оволодів питанням на практиці. Тому ми надаємо своїм майбутнім співробітникам, котрі поки ще студенти, таку зручну можливість - пройти виробничу та переддипломну практику на ДТЕК Луганська ТЕС та підготувати кращу дипломну роботу під керівництвом досвідчених енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Важлива причина влаштуватися до нас на роботу – це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть якщо ти прийдеш до нас молодим та непідготовленим спеціалістом, ти отримаєш в додаток до зарплати ще й соціальний пакет, який включає в себе проїзд до роботи, компенсацію комунальних послуг, оплату літних путівок. Варто пам’ятати, що ти будеш працювати в найкращій енергетичній компанії країни, а значить, матимеш великі перспективи зростання і можливості для побудови кар’єри.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом чи взагалі без нього, і не лише вчать тонкощам професії, але й платять заробітну плату. У нас опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники та заслужені енергетики, котрі знають, як слід досягати потрібних параметрів і показників, працювати стабільно, надійно та безаварійно.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Луганської ТЕС
Мартіанов Павло
Мартіанов Павло
Електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту і автоматики 4 розряду
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Про майбутню кар`єру почав замислюватись ще з 9 класу. Вибір був між двох професій: IT чи енергетик. Я обрав професію енергетика, адже в моєму місті знаходиться ДТЕК Луганська ТЕС, де я міг працевлаштуватися з перспективою кар`єрного зростання і особистісного розвитку. Я вважаю, що професія енергетика завжди актуальна – і сьогодні, і в майбутньому, адже сучасний світ без энергетики існувати не може.

Мартіанов Павло
Мартіанов Павло
Електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту і автоматики 4 розряду
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш, ким стати, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які дає ДТЕК Луганська ТЕС, ти можеш:

  • На відеоуроках у своїй школі. Круті учасники КВК і зірки «Ліги сміху» Аліна та Катя у відео «Гаряча зміна» розкажуть про те, як освоювали різні професії на шахтах і теплоелектростанціях.
  • На екскурсіях на підприємства ДТЕК. Тут ми покажемо тобі, як видобувають вугілля і виробляють електроенергію, розповімо, як працює сучасна техніка, та познайомимо з майстрами, які в майбутньому стануть твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, аби твоя школа приєдналася до уроків із профорієнтації від компанії ДТЕК, телефонуй:  +380504262963

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Переддипломна практика на ДТЕК Луганська ТЕС— це корисно, перспективно і цікаво. У результаті ти проходиш підготовку на рівні сучасних стандартів і високих вимог компанії ДТЕК. Готовий?

Тоді тобі  – на виробничі підприємства Компанії  ДТЕК.   Підготовка відбувається згідно спеціального навчального плану – це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка.  Окрім цього, в Компанії ДТЕК працює програма «Студенти Групи ДТЕК», мета якої – скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство.

Наші студенти отримують підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Зв’язатися з кураторами проекту можна за телефоном +380504262963

Работай с лучшими!
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Адреса: 85300, Донецька обл.,
м. Покровськ,
вул. Шибанкова, 2,
Тел: (093) 049-69-89
Тел: (06239) 2-51-99
Тел: (066) 185-74-31
E-mail: vstup@donntu.edu.ua

  • Факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки, спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ
УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

Адреса: 61003, м. Харків,
вул. Університетська, 16,
Тел: (057) 733-78-43
http://uipa.edu.ua/ua/

  • Факультет енергетики, енергоощадних технологій та автоматизації енергетичних процесів, спеціальність «Теплові електричні станції»
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.І.ДАЛЯ
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.І.ДАЛЯ

Адрес: Луганська обл,
м. Сєвєродонецьк:

  • Факультет інженерії, спеціальності «Хімічні технології та інженерія», «Прилади і системи неруйнівного контролю».
  • Факультет інформаційних технологій та электроніки, спеціальність «Автоматизація і компьютерно-інтегровані технології».