ДТЕК Ладижинська ТЕС

Ті, хто хоче побудувати свою кар’єру в енергетичній промисловості, безумовно, оберуть одне із підприємств ДТЕК Західенерго, яке об’єднує три потужні теплові електричні станції (ТЕС), — Добротвірську, Бурштинську та Ладижинську.

Подати заявку
Про підприємство

ДТЕК Ладижинська ТЕС обрали понад 1200 співробітників

Ті, хто хоче побудувати свою кар’єру в енергетичній промисловості, безумовно, оберуть одне із підприємств ДТЕК Західенерго, яке об’єднує три потужні теплові електричні станції (ТЕС), - Добротвірську, Бурштинську та Ладижинську. Ладижинська ТЕС – це сучасне енергетичне підприємство, на якому працюють близько 1250 ладижинців. Мало не кожна ладижинська сім’я тісно пов’язана з електростанцією якщо не сьогоденням, то минулим – обов’язково. На цьому підприємстві ви переконаєтесь в успішному поєднанні інвестицій у виробництво, стабільної зарплати, соціального пакету та кар’єрних можливостей. Свій високий професіоналізм ладижинські енергетики вже майже півстоліття щодня демонструють, забезпечуючи надійну і безперебійну роботу станції, підтримуючи баланс в єдиній енергосистемі України.

Адреса:

24320, вул. Наконечного, 173, г. Ладижин, Тростянецький район,
Вінницька обл.

Режим роботи:

понеділок – четвер: з 08:00 до 17:15
п`ятница: з 08:00 до 16:00
перерва: з 12:00 до 13:00
субота, неділя – вихідні дні.

Цікаве про ДТЕК Ладижинську ТЕС
  • Сьогодні ладижинське підприємство – унікальний для України енергетичний об’єкт, адже поєднує в собі цілих три напрями генерації електричної енергії – традиційний тепловий, гідро-, а віднедавна і сонячний.
  • До складу ТЕС входить також Ладижинська гідроелектростанція з двома турбінами загальною потужністю 7,5 МВт. Навесні 2018 року також введено в дію Ладижинську сонячну електростанцію (СЕС) потужністю 500 МВт.
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Дипломна робота

Підготувати дипломну роботу значно легше, якщо теоретичні знання підкріплені практикою. На ДТЕК Ладижинська ТЕС є можливість пройти виробничу та переддипломну практику та підготувати кращу дипломну роботу під керівництвом досвідчених енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Для студентів, які вже планують свою майбутню професію, - це важливий пункт, який визначає вибір майбутнього. Тож важлива причина влаштуватися до нас на роботу – це, звісно ж, гідна зарплата. Коли колишній студент приходить на Ладижинську ТЕС молодим та непідготовленим спеціалістом, то отримує в додаток до зарплати приємний бонус - пільги та соціальні гарантії, безкоштовний проїзд до роботи, часткову оплату літніх путівок.

Крім того, це розуміння, що ти будеш працювати в найкращій енергетичній компанії, а це - перспективи росту і можливості просування кар’єрними сходинками.

Навчання

ДТЕК Ладижинська ТЕС надає широкий спектр програм для професійного і особистого розвитку співробітників.

В наших колективах опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники, заслужені енергетики, які досконально знають, як досягати необхідних показників, працювати стабільно, надійно та безаварійно.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Ладижинської ТЕС
Білоус Олександр
Білоус Олександр
Слюсар з обслуговування гідротехнічного обладнання
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

У свої неповні 19-ть років я вже слюсар. Ця професія важлива для мене, адже я зміг довести своїм знайомим і батькам: для того, щоб гідно заробляти і забезпечувати себе самому, важливо мати в руках справжню професію. На мою думку, набирати необхідний практичний досвід треба якомога раніше. Краще опановувати знання безпосередньо на тому обладнанні, на якому тобі доведеться працювати.  Попрацювавши півроку, я зрозумів, що енергетика – найважливіша галузь України. Я абсолютно упевнений, що займаюсь реальною, потрібною і важливою роботою, адже без енергетики зупиниться все – навіть найновіші гаджети і новомодні електрокари!

Білоус Олександр
Білоус Олександр
Слюсар з обслуговування гідротехнічного обладнання
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже всерйоз думаєш про своє майбутнє, дізнатись про професії в енергетиці та про можливості, котрі ДТЕК Ладижинська ТЕС надає молоді, ти можеш:

  • Під час перегляду відео-роликів у школі та під час візиту на ТЕС. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захопливо розповідають про професії в енергетиці, завдяки головним героїням Аліні та Каті - учасницям «Ліги сміху» КВК.
  • Під час традиційних екскурсій на ДТЕК Ладижинська ТЕС. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою традиційного та сучасного обладнання і з майстрами, котрі в майбутньому можуть стати твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, щоб твоя школа приєдналась до профорієнтаційних уроків від компанії ДТЕК, телефонуй:
Тел: +38 (043) 436-53-47
Тел: +38 (043) 436-53-10  

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

ДТЕК Ладижинська ТЕС активно співпрацює з вищими і середніми навчальними закладами. Найбільш активними постачальниками нових кадрів є Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету, Вінницький політехнічний університет та Одеський політехнічний університет.

Проходити у нас виробничу та переддипломну практику корисно і приємно. Адже практика відповідає сучасним стандартам та високим вимогам компанії ДТЕК. Готовий?

Тоді тобі  – на виробничі підприємства Компанії  ДТЕК.   Підготовка відбувається згідно спеціального навчального плану – це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка.  Окрім цього, в Компанії ДТЕК працює програма «Студенти Групи ДТЕК», мета якої – скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство.

Наші студенти отримують підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Контактувати з кураторами проекту можна за телефонами:
Тел: +38 (043) 436-53-47
Тел: +38 (043) 436-53-10  

Працюй з кращими!
Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ)
Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ)

Адреса: 24321, Вінницька обл.,
м. Ладижин, вул. П. Кравчика, 5
Тел: (8 04343) 6-16-01, 6-11-73,
6-18-60 (по Вінницькій області код — 243)

Вінницький технічний коледж
Вінницький технічний коледж

Адреса: 21021, Україна, Вінницька обл.,
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 91/2
Тел: (0432) 50-00-53)

Винницький національний технічний університет (ВНТУ)
Винницький національний технічний університет (ВНТУ)

Адреса: 21021, м. Вiнниця,
Хмельницьке шосе, 95
Тел: (0432) 56-08-48