ДТЕК Курахівська ЦЗФ

Курахівська ЦЗФ — одна з найбільших збагачувальних фабрик регіону.

Подати заявку
Про підприємство

Центрально-збагачувальна фабрика «Курахівська»

Курахівська ЦЗФ — одна з найбільших збагачувальних фабрик регіону. За рік вона переробляє більш ніж 2 млн тон рядового вугілля, яке згодом спрямовується на спалювання в печах найбільших ТЕС України — Запорізькій, Ладижинській і навіть Бурштинській ТЕС, яка розташована в Івано-Франківській області. ЦЗФ розпочала свою роботу в далекому 1963 році, на підприємстві досі справно функціонує головний збагачувальний апарат — серце фабрики — важкосередовищний сепаратор «Дрюбой», розроблений вченим французом. Водночас обладнання й технології безперервно удосконалюються й оновлюються.

Адреса:

85621, вул. Нагірна, 1А, с. Вовчанка,
Мар’їнський район, Донецька обл.

Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі й вивчав питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім працівникам, які поки студенти, таку зручну можливість — пройти виробничу та переддипломну практику на одному з наших підприємств і підготувати найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних вугільників.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Цей пункт варто було б поставити на перше місце, але поки ти ще школяр або студент, поговоримо про нього в другу чергу. Отже, друга причина влаштуватися до нас на роботу — це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть приходячи до нас молодим і непідготовленим фахівцем, ти отримуєш додатково до зарплати ще й соціальний пакет, який охоплює проїзд на роботу, компенсацію комунальних послуг, оплату літніх путівок. Ну й варто пам’ятати, що ти працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни, а отже, маєш великі перспективи зростання та можливості для кар’єрного просування.

Тебе всього навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать усього, але ще і платять за це зарплату. У наших колективах освоїти професію тобі допоможуть досвідчені наставники, які у вугільній справі «собаку з’їли».

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Курахівська ЦЗФ
Андрій Малахов
Андрій Малахов
Головний енергетик Добропільської Центрально-збагачувальної фабрики
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Ще в дитинстві мені подобалося складати різні технічні моделі, самому ремонтувати іграшки, щось винаходити або модернізувати. З віком став читати технічну літературу, а на зміну іграшкам прийшли справжня техніка та обладнання. У школі мені подобалося вивчати фізику та математику. Хотілося зрозуміти, де і як можна застосувати знаття цих наук. Я щиро вірю, що мій технічний бекграунд мені допоміг у будуванні кар’єри на Добропільській ЦЗФ, якою я можу пишатися — за 6 років пройшов шлях від робітника до головного енергетика, зараз виконую обов’язки головного механіка.

Усе почалося із завдання керівництва скоротити енерговитрати. Я обстежив усі двигуни на підприємстві, оцінив їхнє навантаження і виявив розбіжність у номінальних і фактичних показаннях потужності. З колегами ми прорахували можливі варіанти, залучили механіка, інженерів. І разом розробили проект модернізації пасової передачі на флотаційних машинах. Впровадження нашої ініціативи дало змогу скоротити витрату електроенергії, а другий двигун залишити в резерві. За сім місяців ми заощадили понад 380 тис. грн. Тепер я точно знаю: повіривши в себе, за підтримки керівників — все можливо!

Андрій Малахов
Андрій Малахов
Головний енергетик Добропільської Центрально-збагачувальної фабрики
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш про своє майбутнє, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які компанія ДТЕК надає для молоді, ти можеш:

  • Під час відеоуроків у своїй школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захоплююче розкажуть про професії в енергетиці завдяки головним героїням Аліні та Каті — учасницям «Ліги сміху» КВН.
  • Під час екскурсій на підприємства ДТЕК. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою сучасного обладнання і з майстрами, які в майбутньому можуть виявитися твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, аби твоя школа приєдналася до профорієнтаційних занять від компанії ДТЕК, телефонуй:+38 (050) 753-19-91 Почечуєва Світлана.

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Ми вже говорили, що проходити в нас виробничу та переддипломну практику вигідно, оскільки ти проходиш підготовку, що відповідає сучасним стандартам і високим вимогам компанії ДТЕК і отримуєш за це гроші.

Підготовка відбувається за спеціальним навчальним планом — це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка, відкриті уроки на базі Академії ДТЕК і зустрічі з керівниками компанії та виробничих підприємств. Крім того, наші студенти отримують додаткову стипендію від Компанії та підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Зв’язатися з кураторами проекту «Студенти Групи ДТЕК» можна телефоном:
+38 (050) 753-19-91 Почечуєва Світлана.

Працюй із найкращими!
Селідівський професійний ліцей
Селідівський професійний ліцей
Курахівський професійний ліцей
Курахівський професійний ліцей