ДТЕК Курахівска ТЕС

Кожен, хто хоче з`єднати своє життя із генерацією електроенергії, безумовно, зробить вибір на користь ДТЕК, а мешканці Донбасу напевно оберуть ДТЕК Курахівська ТЕС.

Подати заявку
Про підприємство

Чому понад тисяча людей обрали ДТЕК Курахівська ТЕС 

Кожен, хто хоче з`єднати своє життя із генерацією електроенергії, безумовно, зробить вибір на користь ДТЕК, а мешканці Донбасу напевно оберуть ДТЕК Курахівська ТЕС. Розташована в центрі шахтарського регіону, Курахівська ТЕС  свого часу стала фундаментом і стимулом розвитку місцевої промисловості. ДТЕК Курахівська ТЕС працює на українському газовому вугіллі, а значить, сприяє енергобезпеці країни. Саме тут ви переконаєтесь в успішному поєднанні інвестицій у виробництво, стабільної зарплати, соціального пакету та кар’єрних можливостей. І саме тому роботу на ДТЕК Курахівська ТЕС обрали понад тисяча співробітників.

До складу ДТЕК Східенерго, окрім Курахівської ТЕС, розташованої у м.Курахово, входить ще й ДТЕК Луганська ТЕС, розташована в м.Щастя Луганської області.

Адреса:

85612, вул. Енергетиків, 34, м. Курахове, Донецька  обл.   
Тел:+38 (062) 783-58-35
Тел: +38(062) 783-55-37

Факти про нас, які вам ніхто більше не розповість
  • ДТЕК Курахівська ТЕС – електростанція із самою високою маневреністю в энергосистемі: з початку експлуатації сумарна кількість пусків (включень в енергосистему) її енергоблоків склала – 17 271.
  • Якщо уявити Курахівську ТЕС в ролі спортсмена, то аналогічної кількості «підйомів» вистачило б бодібілдеру для того, чтобы накачати 35 кг м`язової маси!
  • Площа основного проммайданчику ДТЕК Курахівська ТЕС складає 5 951 тис. м2 – це площа 721 футбольного поля міжнародного стандарту (110х75).
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Підготувати дипломну роботу значно легше, якщо ти оволодів питанням на практиці. Тому ми надаємо своїм майбутнім співробітникам, котрі поки ще студенти, таку зручну можливість - пройти виробничу та переддипломну практику на ДТЕК Курахівська ТЕС та підготувати кращу дипломну роботу під керівництвом досвідчених енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Важлива причина влаштуватися до нас на роботу – це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть якщо ти прийдеш до нас молодим та непідготовленим спеціалістом, ти отримаєш в додаток до зарплати ще й соціальний пакет, який включає в себе проїзд до роботи, компенсацію комунальних послуг, оплату літних путівок. Варто пам’ятати, що ти будеш працювати в найкращій енергетичній компанії країни, а значить, матимеш великі перспективи зростання і можливості для побудови кар’єри.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом чи взагалі без нього, і не лише вчать тонкощам професії, але й платять заробітну плату. У нас опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники та заслужені енергетики, котрі знають, як слід досягати потрібних параметрів і показників, працювати стабільно, надійно та безаварійно.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Курахівскої ТЕС
Феліндаш Андрій
Феліндаш Андрій
Обхідник з котельного обладнання Курахівскої ТЕС
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Я вважаю, що недостатньо знати лише теорію. Необхідна практика безпосередньо на виробництві. Це дозволяє застосовувати ті знання, які ти отримуєш у Виші.

Коли я прийшов у котлотурбінний Курахівської ТЕС, старші колеги зустріли мене дружньо,  за мною одразу закріпили наставника: Титаренко Сергія. Він ділився зі мною усіма своїми знаннями. Весь колектив цеху – чуйний і завжди готовий допомогти у вирішенні виробничих питань. Це допомагає подолати складнощі, що виникають на початку. Я пишаюсь, що мені випала честь працювати на цій станції, поряд із прекрасними людьми – справжніми енергетиками!

Феліндаш Андрій
Феліндаш Андрій
Обхідник з котельного обладнання Курахівскої ТЕС
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш, ким стати, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які дає ДТЕК Курахівська ТЕС, ти можеш:

  • На відеоуроках у своїй школі. Круті учасники КВН і зірки «Ліги сміху» Аліна та Катя у відео «Гаряча зміна» розкажуть про те, як освоювали різні професії на шахтах і теплоелектростанціях.
  • На екскурсіях на підприємства ДТЕК. Тут ми покажемо тобі, як видобувають вугілля і виробляють електроенергію, розповімо, як працює сучасна техніка, та познайомимо з майстрами, які в майбутньому стануть твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, аби твоя школа приєдналася до уроків із профорієнтації від компанії ДТЕК, телефонуй: +38 (050) 477-04-87

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Переддипломна практика на ДТЕК Курахівська ТЕС — це корисно, перспективно і цікаво. У результаті ти проходиш підготовку на рівні сучасних стандартів і високих вимог компанії ДТЕК. Готовий?

Підготовка проходить за спеціальним навчальним планом — це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка, відкриті уроки на базі Академії ДТЕК і зустрічі з керівниками компанії та виробничих підприємств. Крім того, наші студенти отримують додаткову стипендію від ДТЕК і підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Зв’язатися з кураторами проекту можна за телефоном: +38 (050) 477-04-87

Працюй із найкращими!
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Енергетичний факультет

Адреса: 85300, Донецька обл., м. Покровськ,
вул. Шибанкова, 2,
Тел: (093) 049-69-89
Тел: (06239) 2-51-99
Тел: (066) 185-74-31
E-mail: vstup@donntu.edu.ua

Придніпровський енергобудівний технікум
Придніпровський енергобудівний технікум

Монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування теплових електростанцій
85612, Донецька обл.,
м. Курахове, пр-т Соборний, 14

Курахівський професійний ліцей
Курахівський професійний ліцей
  • Електрозварник ручного зварювання;
  • Слюсар із складання металевих конструкцій;
  • Електрогазозварник;

85612, Донецька обл.,
м. Курахове, вул. Пушкіна, 6