ДТЕК Добротвірська ТЕС

Ті, хто хоче збудувати свою кар’єру в енергетичній промисловості, безумовно, оберуть одне із підприємств ДТЕК Західенерго, яке об’єднує три потужні теплові електричні станції — Добротвірську, Бурштинську та Ладижинську ТЕС.

Подати заявку
Про підприємство

Близько 1000 співробітників обрали ДТЕК Добротвірську ТЕС

Ті, хто хоче збудувати свою кар’єру в енергетичній промисловості, безумовно, оберуть одне із підприємств ДТЕК Західенерго, яке об’єднує три потужні теплові електричні станції - Добротвірську, Бурштинську та Ладижинську ТЕС. Електростанції Західенерго є опорою всієї Західної й частково Центральної України. Станції ставлять рекорди з виробництва та відпуску електроенергії не лише в об’єднану енергосистему України, але й на експорт. Саме тут ви переконаєтесь в успішному поєднанні інвестицій у виробництво, стабільної зарплати, соціального пакету та кар’єрних можливостей.

ДТЕК Добротвірська ТЕС

80411, смт. Добротвір, вул. Промислова 12,
Кам’янка - Бузького району Львівської області
Тел./факс: (03254) 3-14-50 телефон: (03254) 3-16-51

Графік роботи:

Понеділок-четвер – з 08:00 до 17:15
П’ятниця – з 08:00 до 16:00
Субота-неділя – вихідні дні
Перерва – з 12:00 до 13:00

Цікаве про Добротвірську ТЕС
  • Встановлена потужність ТЕС - 510 МВт. Входить до складу західної енергетичної системи, зона дії якої охоплює п’ять областей – Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську, Волинську та Рівненську.
  • Перший турбогенератор Добротвірської ТЕС був введений в експлуатацію 15 грудня 1955 року. З того часу на станції виросло не одне покоління енергетиків.
  • Станція з’єднана лініями електропередач із західними районами України та Польською республікою.
  • Сьогодні ДТЕК Добротвірська ТЕС забезпечує електроенергією більше половини мешканців Львівської області!
  • Добротвірська ТЕС за добу в середньому спалює 2,0 – 4,0 тис тон вугілля.
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Підготувати дипломну роботу значно легше, якщо ти оволодів питанням на практиці. Тому ми надаємо своїм майбутнім співробітникам, котрі поки ще студенти, таку зручну можливість - пройти виробничу та переддипломну практику на ДТЕК Добротвірська ТЕС та підготувати кращу дипломну роботу під керівництвом досвідчених енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Важлива причина влаштуватися до нас на роботу – це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть якщо ти прийдеш до нас молодим та непідготовленим спеціалістом, ти отримаєш в додаток до зарплати приємний бонус – медичну страховку, часткову оплату харчування, можливість безкоштовно відвідувати басейн у Львові, проїзд до роботи, оплату літних путівок. Варто пам’ятати, що ти будеш працювати в найкращій енергетичній компанії країни, а значить, матимеш великі перспективи зростання і можливості для побудови кар’єри.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом чи взагалі без нього, і не лише вчать тонкощам професії, але й платять заробітну плату. У нас опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники та заслужені енергетики, котрі знають, як слід досягати потрібних параметрів і показників, працювати стабільно, надійно та безаварійно.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Добротвірської ТЕС
Матвіїв Олег
Матвіїв Олег
Електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій Добротвірської ТЕС
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

У 2014 році я став учасником проекту «Студенти Групи ДТЕК» та був направлений на проходження практичного навчання на ДТЕК Добротвірська ТЕС. Після закінчення навчання у ВУЗі був прийнятий сюди електрослюсарем. На власному досвіді переконався, як важливо поєднувати теорію з практикою. За час, що я працюю, я багато дізнався, але є тонкощі роботи, різні нюанси – в таких випадках допомагають старші та досвідченіші колеги. Я розумію, що можливостей у працівників на підприємстві багато, головне – бажання та старання. Обравши професію енергетика, я продовжив трудову династію своєї сім'ї. Мій дідусь працював на Добротвірській ТЕС в електричному цеху, батько - в котлотурбінному. Мій обов’язок продовжити їх справу та стати ще одним енергетиком у нашій династії.  

Бути енергетиком — це гордість та вагомий вклад у майбутнє. Ми ж забезпечуємо українців електроенергією, яка вже багато десятиліть є основою комфортного і безпечного життя.

Матвіїв Олег
Матвіїв Олег
Електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій Добротвірської ТЕС
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже розмірковуєш над своїм майбутнім, дізнатись про професії в енергетиці та про можливості, котрі ДТЕК Добротвірська ТЕС надає молоді, ти можеш:

  • Під час відвідин відеуроків у школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна», які під час відеоуроку тобі покажуть співробітники ТЕС, захопливо розповідають про професії в енергетиці, завдяки головним героїням Аліні та Каті - учасницям «Ліги сміху» КВК.
  • Під час екскурсій на ДТЕК Добротвірську ТЕС. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою традиційного та сучасного обладнання і з майстрами, котрі в майбутньому можуть стати твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, щоб твоя школа приєдналась до профорієнтаційних уроків від компанії ДТЕК, телефонуй:
+38 (032) 543-73-57 – Відділ з планування та адміністрування персоналу
+38 (032) 543–75–27 - Відділ оцінки та розвитку

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Проходити у нас виробничу та переддипломну практику дуже вигідно, адже ти проходиш підготовку, яка відповідає сучасним стандартам та високим вимогам компанії ДТЕК, і отримуєш допомогу фахівців у підготовці дипломної роботи. Готовий?

Тоді тобі  – на виробничі підприємства Компанії  ДТЕК.   Підготовка відбувається згідно спеціального навчального плану – це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка.  Окрім цього, в Компанії ДТЕК працює програма «Студенти Групи ДТЕК», мета якої – скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство.

Наші студенти отримують підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Контактувати можна за телефонами:
+38 (032) 543-73-57 – Відділ з планування та адміністрування персоналу
+38 (032) 543–75–27 - Відділ оцінки та розвитку

Працюй з кращими!
Добротвірський професійний ліцей
Добротвірський професійний ліцей

Адрес: смт. Добротвір,
вул. Сагайдачного 3
Тел: (03254) 3-11-30,
Тел: (03254) 3-11-49
Графік роботи: з 8-30 год. 
до 17-00 год.

Бурштинський енергетичний коледж
Бурштинський енергетичний коледж

Адрес: Івано-Франківська обл. 
м. Бурштин,
вул. Калуська 4
Тел: (03438) 4-23-71
Графік роботи: 8-30 год. 
до 18-00 год.

Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет «Львівська політехніка»

Інститут енергетики та систем керування
Адрес: м. Львів,
вул. С. Бандери, 12
Тел: (032) 258-24-68
Графік роботи: 8-30 год. 
до 18-00 год.

Національний університет ім. Івана Франка
Національний університет ім. Івана Франка

Адрес: вулиця Університетська, 1,
м. Львів, 79000
Тел: (+38 032) 260-03-91,
Тел: (+38 032) 239-45-10
Графік роботи: з 8-30 год. 
до 18-00 год.