ДТЕК Бурштинська ТЕС

Ті, хто хоче збудувати свою кар’єру в енергетичній промисловості, безумовно, виберуть одне із підприємств ДТЕК Західенерго, яке об’єднує три потужні теплові електричні станції, — Бурштинську, Добротвірську та Ладижинську ТЕС.

Подати заявку
Про підприємство

Понад 1800 працівників обрали ДТЕК Бурштинська ТЕС

Ті, хто хоче збудувати свою кар’єру в енергетичній промисловості, безумовно, виберуть одне із підприємств ДТЕК Західенерго, яке об’єднує три потужні теплові електричні станції, - Бурштинську, Добротвірську та Ладижинську ТЕС. Електростанції Західенерго є опорою всієї Західної й частково Центральної України. Бурштинська ТЕС виробляє електроенергію не лише для об’єднаної енергосистеми України, але й на експорт. Саме тут ви переконаєтесь в успішному поєднанні інвестицій у виробництво, стабільної зарплати, соціального пакету та кар’єрних можливостей.

Адреса:

смт. Бурштин, Галицький р-н,
Івано-Франківська обл., 77112, Україна

Цікаве про Бурштинську ТЕС
 • ДТЕК Бурштинська ТЕС - найпотужніша теплова електростанція в Західній Україні.
  З 1 липня 2002 року станція працює відокремлено від енергосистеми України і паралельно з європейською енергосистемою UCPTE (у так званому «Бурштинському енергоострові», забезпечуючи енергопостачання 3-х областей Західної України (Закарпатської – повністю, Івано-Франківської та Львівської – частково, а також експорт до Угорщини, Словаччини та Румунії. 
Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу

Крута дипломна робота

Підготувати дипломну роботу значно легше, якщо ти оволодів питанням на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім співробітникам, котрі поки ще студенти, таку зручну можливість - пройти виробничу та переддипломну практику на ДТЕК Бурштинська ТЕС та підготувати кращу дипломну роботу під керівництвом досвідчених енергетиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Важлива причина влаштуватися до нас на роботу – це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть якщо ти прийдеш до нас молодим та непідготовленим спеціалістом, ти отримаєш в додаток до зарплати приємний бонус – пільги та соціальні гарантії, безкоштовний проїзд до роботи, часткова оплата літніх путівок. Варто пам’ятати, що ти будеш працювати в найкращій енергетичній компанії країни, а значить, матимеш великі перспективи зростання і можливості для побудови кар’єри.

Тебе всьому навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом чи взагалі без нього, і не лише вчать тонкощам професії, але й платять заробітну плату. У нас опанувати професію тобі допоможуть досвідчені наставники та заслужені енергетики, котрі знають, як досягати потрібних параметрів і показників, працювати стабільно, надійно та безаварійно.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Бурштинської ТЕС
Галич Тарас
Галич Тарас
Слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

На ДТЕК Бурштинська ТЕС працюю з 2014 року. На мій погляд, енергетика – це професія майбутнього. Не можу сказати, що я з першого свого трудового дня на підприємстві замислився над своїм кар’єрним розвитком. Проте поступово почав аналізувати, як працювати ефективніше і з кого брати приклад, щоб мати змогу розвиватись професійно. Від самого початку, як я переступив поріг підприємства, я зустрічав тільки хороших людей і колег. У бригаді в мене були хороші наставники, які з перших днів моєї роботи  допомогли швидко адаптуватись та «влитись» в колектив. Я зрозумів, що таке команда, і як легко працювати, коли ти можеш відчувати підтримку кожного. Вважаю, що в першу  чергу кожен з нас повинен бути максимально ефективним на тому місці, де він зараз знаходиться, адже від цього залежить ефективність роботи цілого підприємства.

Галич Тарас
Галич Тарас
Слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже всерйоз думаєш про своє майбутнє, дізнатись про професії в енергетиці та про можливості, котрі ДТЕК Бурштинська ТЕС надає молоді, ти можеш:

 • Під час перегляду відео-роликів у школі та під час візиту на ТЕС. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захопливо розповідають про професії в енергетиці, завдяки головним героїням Аліні та Каті - учасницям «Ліги сміху» КВК.
 • Під час екскурсій на ДТЕК Бурштинська ТЕС. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою традиційного та сучасного обладнання і з майстрами, котрі в майбутньому можуть стати твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, щоб твоя школа приєдналась до профорієнтаційних уроків від компанії ДТЕК, телефонуй:
Тел: +38 (032) 543-73-57

Тел: +38 (032) 543-75-27

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Проходити у нас виробничу та переддипломну практику корисно і приємно, адже підготовка відповідає сучасним стандартам та високим вимогам компанії ДТЕК. Готовий?

Тоді тобі  – на виробничі підприємства Компанії  ДТЕК.   Підготовка відбувається згідно спеціального навчального плану – це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка.  Окрім цього, в Компанії ДТЕК працює програма «Студенти Групи ДТЕК», мета якої – скоротити адаптаційний період студента перед працевлаштуванням на підприємство.

Наші студенти отримують підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Контактувати з кураторами проекту можна за телефоном:
Тел: +38 (032) 543-73-57

Тел: +38 (032) 543-75-27

Працюй з кращими!
Бережанський агротехнічний інститут
Бережанський агротехнічний інститут
 • Енергетика сільськогосподарського виробництва
 • Екологія, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування
 • Електротехніка та електромеханіка
Івано-Франківський професійний будівельний ліцей
Івано-Франківський професійний будівельний ліцей
 • Електрогазозварник
Вище професійне училище, <br>м. Калуш
Вище професійне училище,
м. Калуш
 • Електрогазозварник
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
 • Економіка підприємства
 • Зварювання
 • Електротехніка та електротехнології
 • Електричні системи електроспоживання
 • Енергетичний менеджмент
Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя
Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя
 • Електротехніка та електротехнології
 • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет «Львівська політехніка»
 • Автоматизоване управління технологічними процесами
 • Теплові електричні станції
 • Теплоенергетика
 • Електричні станції
Вище професійне<br> училище № 21 м. Івано-Франківськ
Вище професійне
училище № 21 м. Івано-Франківськ
 • Електрогазозварник
Навчально-курсовий комбінат «Машиніст» м. Івано-Франківськ
Навчально-курсовий комбінат «Машиніст» м. Івано-Франківськ
 • Машиніст мостового крану
Івано-Франківський професійний ліцей автомобільного транспорту і будівництва м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський професійний ліцей автомобільного транспорту і будівництва м. Івано-Франківськ
 • Машиніст широкого профілю