Добропільська ЦЗФ

Добропільська центрально-збагачувальна фабрика (ЦЗФ) випустила першу тону високоякісного концентрату 30 червня 1952 року.

Подати заявку
Про підприємство

Центрально-збагачувальна фабрика «Добропільська»

Добропільська центрально-збагачувальна фабрика (ЦЗФ) випустила першу тону високоякісного концентрату 30 червня 1952 року. За 65 років роботи фабрика переробила понад 168 млн тон рядового вугілля і випустила понад 118 млн тонн концентрату. Якщо вибудувати в одну лінію завантажені концентратом вагони, їхня протяжність буде більш ніж 23 тис. км, що на 3 тис. км перевищує відстань від північного до південного полюса Землі!

Адреса:

Київська вул. 1, Добропілля,
Донецька обл., 85000, Україна

Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота

Готувати дипломну роботу набагато легше, якщо ти в темі й вивчав питання на практиці. Тому ми даємо своїм майбутнім працівникам, які поки студенти, таку зручну можливість — пройти виробничу та переддипломну практику на одному з наших підприємств і підготувати найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом професійних вугільників.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Цей пункт варто було б поставити на перше місце, але поки ти ще школяр або студент, поговоримо про нього в другу чергу. Отже, друга причина влаштуватися до нас на роботу — це, звісно ж, гідна зарплата. Навіть приходячи до нас молодим і непідготовленим фахівцем, ти отримуєш додатково до зарплати ще й соціальний пакет, який охоплює проїзд на роботу, компенсацію комунальних послуг, оплату літніх путівок. Ну й варто пам’ятати, що ти працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни, а отже, маєш великі перспективи зростання та можливості для кар’єрного просування.

Тебе всього навчать

Погодься, приємно, коли тебе беруть на роботу з мінімальним досвідом або взагалі без нього, і не тільки вчать усього, але ще і платять за це зарплату. У наших колективах освоїти професію тобі допоможуть досвідчені наставники, які у вугільній справі «собаку з’їли».

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники Добропільської ЦЗФ
Андрій Малахов
Андрій Малахов
Головний енергетик Добропільської Центрально-збагачувальної фабрики
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Ще в дитинстві мені подобалося складати різні технічні моделі, самому ремонтувати іграшки, щось винаходити або модернізувати. З віком став читати технічну літературу, а на зміну іграшкам прийшли справжня техніка та обладнання. У школі мені подобалося вивчати фізику та математику. Хотілося зрозуміти, де і як можна застосувати знаття цих наук. Я щиро вірю, що мій технічний бекграунд мені допоміг у будуванні кар’єри на Добропільській ЦЗФ, якою я можу пишатися — за 6 років пройшов шлях від робітника до головного енергетика, зараз виконую обов’язки головного механіка.

Усе почалося із завдання керівництва скоротити енерговитрати. Я обстежив усі двигуни на підприємстві, оцінив їхнє навантаження і виявив розбіжність у номінальних і фактичних показаннях потужності. З колегами ми прорахували можливі варіанти, залучили механіка, інженерів. І разом розробили проект модернізації пасової передачі на флотаційних машинах. Впровадження нашої ініціативи дало змогу скоротити витрату електроенергії, а другий двигун залишити в резерві. За сім місяців ми заощадили понад 380 тис. грн. Тепер я точно знаю: повіривши в себе, за підтримки керівників — все можливо!

Андрій Малахов
Андрій Малахов
Головний енергетик Добропільської Центрально-збагачувальної фабрики
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш про своє майбутнє, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які компанія ДТЕК надає для молоді, ти можеш:

  • Під час відеоуроків у своїй школі. Короткометражні відеофільми «Гаряча зміна» захоплююче розкажуть про професії в енергетиці завдяки головним героїням Аліні та Каті — учасницям «Ліги сміху» КВН.
  • Під час екскурсій на підприємства ДТЕК. Тут ми познайомимо тебе з особливостями виробництва, роботою сучасного обладнання і з майстрами, які в майбутньому можуть виявитися твоїми наставниками.
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Ми вже говорили, що проходити в нас виробничу та переддипломну практику вигідно, оскільки ти проходиш підготовку, що відповідає сучасним стандартам і високим вимогам компанії ДТЕК і отримуєш за це гроші.

Підготовка відбувається за спеціальним навчальним планом — це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка, відкриті уроки на базі Академії ДТЕК і зустрічі з керівниками компанії та виробничих підприємств. Крім того, наші студенти отримують додаткову стипендію від Компанії та підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Працюй із найкращими!
Донбаська державна машинобудівна академія
Донбаська державна машинобудівна академія

Адрес: Донецька обл.,
м. Краматорськ,
вул. Шкадінова, 72
Тел: (0626) 41-68-09
www.dgma.donetsk.ua

Індустріальний інститут «Донецький національний технічний університет»
Індустріальний інститут «Донецький національний технічний університет»

Адреса: Донецька обл.,
м. Покровськ,
пл. Шибанкова, 2
Тел: (06239) 2-03-09
E-mail: gtf.kiidonntu@gmail.com
http://kii.donntu.edu.ua/

Селидовский горный техникум
Селидовский горный техникум

Адреса: пр-т Дмитра Яворницького, 19,
м. Дніпро
Тел: (056) 745-05-60
Тел: 247-24-57
E-mail: rector@nmu.org.ua
http://www.nmu.org.ua/ru/

Олександрівський професійний аграрний ліцей
Олександрівський професійний аграрний ліцей

Адреса: Донецька обл.,
смт Олександрівка,
вул. І.Франка, 3,
Тел: (06269) 2-17-35
E-mail: opal148@ukr.net
http://opal148.pp.ua

Білицький професійний ліцей
Білицький професійний ліцей

Адреса: вул. Харківська, 22,
м. Білицьке,
Донецька обл.,
Тел: (06277) 6-31-82

Білозерський професійний гірничий ліцей
Білозерський професійний гірничий ліцей

Адреса: Донецька обл.,
м. Білозерське,
вул. Фестивальна, 8-а
Тел: (06277) 3-25-27
http://bgpl-95.do.am/

Селидівський гірничий технікум
Селидівський гірничий технікум

Адреса: Донецька обл.,
м. Селидове,
вул. К. Маркса, 35
Тел: (06237) 7-49-71
E-mail: sgtposta@meta.ua