ДТЕК Добропіллявугілля

Щоб досягти успіху й побудувати кар’єру у вугільній промисловості, потрібно вибирати потужне, перспективне та сучасне підприємство. Таке, як шахтоуправління ДТЕК Добропіллявугілля.

Подати заявку
Про підприємство

Чому вісім тисяч працівників вибрали ДТЕК Добропіллявугілля

Щоб досягти успіху й побудувати кар’єру у вугільній промисловості, потрібно вибирати потужне, перспективне та сучасне підприємство. Таке, як шахтоуправління ДТЕК Добропіллявугілля.

Саме тут:

  • працює професійний колектив, у якому об’єдналися люди, які люблять свою справу;
  • видобування ведеться на сучасній техніці;
  • зарплата платиться вчасно та зростає щороку;
  • працівників розвивають і навчають;
  • усім працівникам забезпечений повноцінний соціальний пакет.

До складу ДТЕК Добропіллявугілля входять два шахтоуправління: Добропільське та Білозерське, а також 7 філій.
На підприємствах ДТЕК Добропіллявугілля працюють понад 8 тис. людей.

Адреса:

ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля»
Україна, Донецька область, м. Добропілля, проїзд Шевченка, 2

Тут працювати цікаво та престижно
Шахтоуправління Добропільське

У шахтоуправлінні дві шахти: Добропільська й Алмазна. Алмазній — понад сто років. Але це не заважає шахтарям працювати на передовій видобувній та прохідницькій техніці й впроваджувати передові технології. Шахта Добропільська — найбільша у Великому Добропіллі. Разом у 2017 році обидві шахти видобули практично 1.7 вугілля для української теплової енергетики.

Шахтоуправління Білозерське

Шахти «Білозерська», «Новодонецька» та «Піонер» об’єдналися в цьому шахтоуправлінні. Тут одні з найбільш потужних і низькозольних пластів в Україні, що дає змогу видобувати вугілля високої якості, яке не потрібно збагачувати. А ще тут вміють готувати гірничі виробки у «швидкісному» режимі, щоб оперативно запускати лави й давати країні вугілля

Три вагомі причини влаштуватися до нас на роботу
Крута дипломна робота для випускника

Як виділитися серед одногрупників і вразити державну екзаменаційну комісію? Підготуй дипломну роботу на основі реальних перспектив розвитку енергетики, вивчивши все на практиці. Якщо ти ще студент — приходь на виробничу та переддипломну практику на підприємства ДТЕК Добропіллявугілля й підготуй найкращу дипломну роботу всіх часів і народів під керівництвом реальних професіоналів-практиків.

Зарплата та #осьцеосьвсе

Цей пункт варто було б поставити на перше місце, але поки ти ще вчишся, поговоримо про нього в другу чергу. Отже, ще одна причина влаштуватися до нас на роботу — це офіційне працевлаштування з першого дня й гідна зарплата. Навіть без реального досвіду роботи ти відразу будеш отримувати зарплату та соціальний пакет зі щорічною відпусткою, безплатним проїздом на підприємство, путівками на відпочинок, а також можливість розвиватися й отримувати нові знання. І жодної зарплати «в конвертах» — тільки офіційно на банківську картку. Ти ж працюватимеш у найкращій енергетичній компанії країни!

Тобі покажуть, як це працює

Поки інші шукають 20-річних фахівців із досвідом роботи не менш як 10 років, ми говоримо: приходь до нас одразу після школи або інституту. Головне — бажання розвиватися, рости та заробляти. У процесі роботи ти здобудеш усі потрібні знання й матимеш підтримку досвідчених наставників.

Зацікавила кар’єра в ДТЕК?

Заповни, будь ласка, нашу інтерактивну анкету,
і ми обов'язково з тобою зв'яжемося

Подати заявку
Молоді співробітники ДТЕК Добропіллявугілля
Ігор Макєєв
Ігор Макєєв
Заступник начальника ділянки підготовчих робіт ШУ Добропільске
Читати інтерв'ю
Дмитро Вєніков
Дмитро Вєніков
Гірник підземний ШУ Білозерське
Читати інтерв'ю
Інтерв`ю співробітника

Прийшов на підприємство як студент групи Академії ДТЕК, успішно склавши іспити на 3-му курсі гірничо-геологічного факультету ДонНТУ за фахом «Розробка корисних копалин».

У компанії працюю три роки. Прийшов на посаду гірничого майстра дільниці ШТ-1, нині — заступник начальника ділянки підготовчих робіт. Вважаю, що навчання може бути ефективним тільки в поєднанні з виробничою практикою, як було в моїй ситуації. Мій процес адаптації на підприємстві проходив безболісно та можна сказати успішно, тому що люди в нас дуже комунікабельні, чуйні, турботливі. Робота цікава, завдання ставляться щодня й щозміни. Я беру активну участь у тренінгах, які постійно проводяться в нас на підприємстві. З першого дня роботи в ДТЕК я впевнений, що веду реальну, потрібну діяльність — як для себе, так і для людей.

Ігор Макєєв
Ігор Макєєв
Заступник начальника ділянки підготовчих робіт ШУ Добропільске
Інтерв`ю співробітника

У шахтоуправлінні «Білозерське» проходив виробничу та переддипломну практику, навчаючись у Донецькому гірничому технікумі імені Є. Т. Абакумова. За цей час ознайомився з усіма технологічними процесами на підприємстві. Професію гірника вибрав усвідомлено. Мій дід і батько — шахтарі, тому вирішив продовжити сімейну трудову династію.

Спочатку я працював гірником підземним, але хочу працювати прохідником — ГРОВом, тому проходжу зараз курси перенавчання на базі нашого навчально-курсового комбінату. У майбутньому планую обіймати керівні посади. Добитися успіху можна тільки одним способом — щоденною працею, реалізацією задуманих планів і проектів. Ніколи не варто зупинятися на досягнутому!

Дмитро Вєніков
Дмитро Вєніков
Гірник підземний ШУ Білозерське
ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ШКОЛЯРІ?

Якщо ти ще школяр, але вже серйозно думаєш, ким стати, дізнатися про професії в енергетиці та про можливості, які дає ДТЕК Добропіллявугілля, ти можеш:

  • На відеоуроках у своїй школі. Круті учасники КВН і зірки «Ліги сміху» Аліна та Катя у відео «Гаряча зміна» розкажуть про те, як освоювали різні професії на шахтах і теплоелектростанціях.
  • На екскурсіях на підприємства ДТЕК. Тут ми покажемо тобі, як видобувають вугілля і виробляють електроенергію, розповімо, як працює сучасна техніка, та познайомимо з майстрами, які в майбутньому стануть твоїми наставниками.

Якщо ти хочеш, аби твоя школа приєдналася до уроків із профорієнтації від компанії ДТЕК, телефонуй +380504227802, Кольцова Наталія

ЯК З НАМИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ СТУДЕНТИ?

Переддипломна практика на підприємствах ДТЕК Добропіллявугілля — це корисно, перспективно, цікаво та ще й оплачується. У результаті ти проходиш підготовку на рівні сучасних стандартів і високих вимог компанії ДТЕК. Готовий?

Тоді тобі — у нашу програму «Студенти Групи ДТЕК». Підготовка проходить за спеціальним навчальним планом — це практичні заняття, спецкурси, семінари, самопідготовка, відкриті уроки на базі Академії ДТЕК і зустрічі з керівниками компанії та виробничих підприємств. Крім того, наші студенти отримують додаткову стипендію від ДТЕК і підтримку наставників, які передають практичний досвід і знання, допомагають у підготовці дипломних проектів і навіть залучені до роботи державних екзаменаційних комісій.

Зв’язатися з кураторами проекту «Студенти Групи ДТЕК» можна за телефоном +380504227802, Кольцова Наталія

Працюй із найкращими!
Індустріальний інститут «Донецький національний технічний університет»
Індустріальний інститут «Донецький національний технічний університет»

Адреса: Донецька обл.,
м. Покровськ,
пл. Шибанкова, 2
Тел: (06239) 2-03-09
E-mail: gtf.kiidonntu@gmail.com
http://kii.donntu.edu.ua/

Донбаська державна машинобудівна академія
Донбаська державна машинобудівна академія

Адреса: Донецька обл.,
м. Краматорськ,
вул. Шкадінова, 72
Тел: (0626) 41-68-09
www.dgma.donetsk.ua

Олександрівський професійний аграрний ліцей
Олександрівський професійний аграрний ліцей

Адреса: Донецька обл.,
смт Олександрівка,
вул. І.Франка, 3,
Тел: (06269) 2-17-35
E-mail: opal148@ukr.net
http://opal148.pp.ua

Білицький професійний ліцей
Білицький професійний ліцей

Адреса: вул. Харківська, 22,
м. Білицьке,
Донецька обл.,
Тел: (06277) 6-31-82

Білозерський професійний гірничий ліцей
Білозерський професійний гірничий ліцей

Адреса: Донецька обл.,
м. Білозерське,
вул. Фестивальна, 8-а
Тел: (06277) 3-25-27
http://bgpl-95.do.am/

Селидівський гірничий технікум
Селидівський гірничий технікум

Адреса: Донецька обл.,
м. Селидове,
вул. К. Маркса, 35
Тел: (06237) 7-49-71
E-mail: sgtposta@meta.ua

Національный технічний університет «Дніпровська політехника»
Національный технічний університет «Дніпровська політехника»

Адреса: пр-т Дмитра Яворницького, 19,
м. Дніпро
Тел: (056) 745-05-60
Тел: 247-24-57
E-mail: rector@nmu.org.ua
http://www.nmu.org.ua/ru/